Pompy LFP

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii proponujemy nowoczesne urządzenia renomowanego polskiego producenta. Sprzęt zapewnienia sprawny obieg ciepłej wody pitnej i użytkowej w układzie C.O. lub w systemie ogrzewania podłogowego. W atrakcyjnych cenach sprzedajemy cyrkulacyjne pompy LFP sterowane elektronicznie. W sklepie domwroc.pl są modele zróżnicowane pod względem maksymalnej temperatury cieczy i ciśnienia roboczego oraz typu przyłączy (kołnierzowych, gwintowanych). Zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi poszczególnych wersji, wyboru tych dopasowanych do potrzeb i składania zamówień.

Pompa cyrkulacyjna sterowana elektronicznie – jakie ma zalety?

Ten typ urządzenia odznacza się m.in.:

  • zaawansowaną technologią,
  • solidnym silnikiem zabezpieczonym przed przegrzaniem i przeciążeniem,
  • wbudowanym układem przeciwzwarciowym,
  • niskim zużyciem energii,
  • wysoką sprawnością,
  • łatwością montażu i uruchomienia.

Powyższe właściwości i zalety sprawiają, że pompa cyrkulacyjna marki LFP z elektronicznym sterowaniem to dobre rozwiązanie do domowych instalacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 408 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-23
Rewelacyjny bojler! Wystarcza w zupełności na 4 osobową rodzinę. Jest nowoczesny i szybko podgrzewa wodę (grzałka 2400 W) przy tym zużywa zaskakująco mało prądu - tylko 6 kWh/dobę. Jest to świetny wynik. Wcześniej miałem Ariston Lydos Hybrid i zużycie prądu było takie samo, a tamten miał tylko 100 l pojemności, pompę ciepła i klasę energetyczną A. Przy tym bojler świetnie wygląda. Jeśli jeszcze sprawdzi się zapewnienie producenta, że grzałka się nie przepala przy twardej wodzie bo nie ma z nią styczności to pełen szacun. POLECAM !!!
2023-11-08
wszystko sprawnie zgodne z opisem.
pixel